DÜNYANIN EN LÜKS VE 7 YILDIZLI OTELİ ANTALYA BELLEKTE AÇILIYOR

Dünyanın en lüks oteli Antalya Belek’te bu sezon hizmete giriyor. Rixos oteller zincirinin son halkası Belek Premium, dünyanın ikinci 7 yıldızlı oteli olacak .
Otelin açılış töreni Haziran başında yapılacak Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, otel ve müteahhitlik hizmetleriyle Rusya ve Kazakistan’da da önemli yatırımlara imza attı.

Dubai’deki 7 yıldızlı Burj El Arab’a rakip Belek Premium, görkemine yakışır açılış töreninden sonra, Türk turizmine yeni bir boyut kazandırarak dünyanın önde gelen zenginlerini, jet sosyeteyi ülkemize çekmeyi hedefliyor. Otel müşterileri için hizmet, havaalanından başlayacak. Lüks araçlarla karşılanacak konukların tatilleri boyunca şoförlü arabaları emirlerinde olacak. Otelin en dikkat çeken özelliklerinden biri ise Türk hamamı. İçinde barı ve restoranı da olan hamam için oldukça geniş yer ayrıldı.

35 yaşındaki genç turizmci Fettah Özince bu yıl ödediği 834 milyon 522 bin 36 YTL’lik vergi ile Antalya’da rekortmen oldu. Özince yeni oteliyle Türkiye'ye dünyanın en lüks tesisini kazandıracak...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !